درباره ما

شرکت حاتم تجارت آریا

شرکت حاتم تجارت آریا

شرکت حاتم تجارت آریا در سال 1398 در اصفهان ثبت شد. معنای اسمی شرکت از دو نماد حاتم و آریا می‌باشند که هم عربی و هم فارسی هستند.

این شرکت در زمینه‌های صادرات – واردات و بازرگانی فعالیت دارد. 

یکی از زمینه‌های فعالیت این شرکت بخش مدیریت صادرات برای شرکت‌های راغب جهت صادرات محصولات تولیدی و یا خدماتی و… به صورت پروژه‌ای می‌باشد.

سجاد ناظری مدیرعامل شرکت حاتم تجارت آریا که اصالتی ایرانی – عراقی دارد، در تمام زمینه‌های صادرات، شرکت‌های تولیدی و خدماتی را از صفر تا صد جهت صادرات محصول یاری می‌نماید.

پرسنل شرکت

تمامی اعضاء و پرسنل شرکت حاتم تجارت آریا همواره با تلاش، پشتکار و همت قصد داریم اولین شرکت مدیریت صادرات در منطقه باشیم.

 همچنین با ارائه مشاوره و همکاری بتوانیم مشکلات شرکت‌های ایرانی (در زمینه صادرات) و مشکلات شرکت‌های عربی (در زمینه واردات و خروج جنس از گمرک) را برطرف نمايیم.

این امر موجب بالا رفتن رضایت مشتریان و صاحبان کالا می‌باشد.

پرسنل شرکت

استراتژی و چشم انداز

صادرات یکی از ضروری‌ترین بخش‌های اقتصاد کشور است، همچنین یکی از منابع مهم درآمد ارزی کشور می‌باشد که اقتصاد کشور را زنده نگه می‌دارد. 

با داشتن استراتژی و مدیریت صحیح، موفقیت شرکت‌های صادرکننده در بازار بین‌المللی امکان پذیر است. 

در تعیین استراتژی مناسب عواملی چون ریسک پذیری، پیشگام بودن، سلطه‌جویی و آینده نگری  تأثیر به سزایی دارد.

شرکت حاتم تجارت آریا با تطبیق دادن شیوه‌های مختلف با محیط بیرون (در زمینه صادرات و رقبا) و ارائه راهکارهای برتر تاکنون موفقیت‌های بسیاری را کسب کرده است.

حاتم تجارت آریا به عنوان یکی از شرکت‌های معتبر و فعال در زمینه صادرات و واردات است که تلاش بسیاری دارد تا شرکت‌های ایرانی و جهانی را به یکدیگر نزدیک کند تا اقتصاد ایران را رشد و توسعه دهد.